31.01.2018

Slajdowisko podróżnicze

Tegoroczne Tarnogórskie Dni Kultury Podróżniczej zaplanowano na 20-25 lutego. Gościem specjalnym będzie Aleksander Doba, który opowie o trzech kajakowych wyprawach transatlantyckich.

Jak co roku swój udział w dniach kultury podróżniczej mogą mieć amatorzy podróży. Tarnogórskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w Slajdowisku.TG 2018. Jeśli chcecie się podzielić z widzami swoimi zdjęciami i opowieściami z podróży, wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy. Do wygrania ciekawe nagrody! TCK czeka na zgłoszenia do 12 lutego. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wybranych 7 do prezentacji podczas dni kultury podróżniczej. Szczegółowe informacje i regulamin konkursu są dostępne na stronie internetowej tck.net.pl.

W programie imprezy znalazły się m.in. "Dacja, Dacia czy Dracula" – prezentacja podróżnicza dotycząca Rumunii Barbary i Andrzeja Pasławskich,"Rowerami na krańce świata" o podróży po Ameryce Południowej i Australii opowiadać będą Agnieszka i Mateusz Waligórowie, piątek), "Tajlandia dla dorosłych, czyli świątynie Buddy, narkotyki i jedzenie owadów" według Michała Szulima. Poza tym seanse filmowe, wystawa fotograficzna o Włoszech i degustacje kulinarne: desery świata.

(mir)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.