•  Zresztą dla mieszkańca nie ma większego znaczenia, czy ma dostęp do spełniających unijne wymogi wyników, czy nawet do przybliżonych danych. Ważne, że wie, czy są duże przekroczenia niebezpiecznych substancji w powietrzu, czy nie.
     Zresztą dla mieszkańca nie ma większego znaczenia, czy ma dostęp do spełniających unijne wymogi wyników, czy nawet do przybliżonych danych. Ważne, że wie, czy są duże przekroczenia niebezpiecznych substancji w powietrzu, czy nie.
25.11.2018

Smog czuje każdy. I co dalej?

W Tarnowskich Górach montowanych jest 8 nowych czujników jakości powietrza. W sieci trwa głosowanie na lokalizację kolejnych. Dziś kto chce, może szybko sprawdzić, jak bardzo zanieczyszczone jest powietrze w jego okolicy. Tylko co z następnym krokiem? Bo to, że jest smog, wie każdy. Pytanie, czy z jego “producentami” można skutecznie walczyć.

W Tarnowskich Górach czujniki już są, bądź niebawem będą w każdej dzielnicy miasta. Działają te w Śródmieściu Centrum i Bobrownikach Śląskich. Kolejne miały być montowane "na dniach", w sieci Airly: w Pniowcu (ZSP 2), Strzybnicy (przedszkole), Lasowicach (przedszkole), Sowicach (ZSP 1),…


Artykuł ukazał się w GWARKU 47/2018 z 27.11.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.