•  Cały czas w Radzionkowie realizowany jest program gminny, którego celem jest ograniczenie niskiej emisji. Program uchwalili radni.
     Cały czas w Radzionkowie realizowany jest program gminny, którego celem jest ograniczenie niskiej emisji. Program uchwalili radni. Fot. Elżbieta Kulińska
24.11.2017

Smog znów daje się we znaki

Czy Radzionków aktywnie wspiera likwidację niskiej emisji? Ze sprawozdań wynika, że owszem. W praktyce jakość powietrza w mieście pozostawia wiele do życzenia. Widać to gołym okiem od rozpoczęcia okresu grzewczego.

Jak chwalą się urzędnicy radzionkowskiego magistratu, od lat miasto inwestuje w wymianę źródeł ciepła na nowoczesne, emitujące znacznie mniej zanieczyszczeń do atmosfery. Dowodem starań miasta ma być zestawienie wydatków na likwidację przestarzałych kotłów. Część pieniędzy na ten…


Artykuł ukazał się w GWARKU 47/2017 z 28.11.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.