•  Do dziury z rurami wpadały małe zwierzęta. Czytelnik mówi, .padlina tak śmierdziała, że w upały nie dało się otworzyć okien.
     Do dziury z rurami wpadały małe zwierzęta. Czytelnik mówi, .padlina tak śmierdziała, że w upały nie dało się otworzyć okien. Fot. Agnieszka Reczkin
10.08.2019

Smród padliny pod oknami

– Pół roku temu budowali wodociąg. A dziura w ziemi jest do dziś. Wpadają tam szczury, jeże, żaby. Giną, a padlina śmierdzi nam pod oknami – skarży się czytelnik.

Chodzi o działkę przy bloku przy ul. Bytomskiej 5 w Tarnowskich Górach. Wykopano dziurę, żeby poprowadzić rury w kierunku ul. K. Miarki. – Na podwórku od strony zabudowań przy K. Miarki wszystko zasypano, tymczasem od strony ul. Bytomskiej została dziura. Wpadają…


Artykuł ukazał się w GWARKU 32/2019 z 13.08.2019

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.