•   Mieszkania socjalne przy ul. Srebrnej mają podwyższony standard. Są dla tych, którzy posiadają dochód pozwalający zapłacić niewysoki czynsz.
      Mieszkania socjalne przy ul. Srebrnej mają podwyższony standard. Są dla tych, którzy posiadają dochód pozwalający zapłacić niewysoki czynsz. Fot. Hanna Kampa
06.12.2017

Socjalne już odebrane, kto w nich zamieszka?

Dwa budynki z 18 mieszkaniami socjalnymi są już gotowe. Zostają jeszcze ostatnie formalności i będzie można składać na nie wnioski. Już według nowych zasad wynajmu. Kto na nich skorzysta?

Dotychczasowe zasady wynajmu obowiązywały od 2010 r. Zmiany przyjęto na ostatniej sesji rady miejskiej w Miasteczku Śląskim. Dotyczą zarówno mieszkań komunalnych, jak i socjalnych. Do tej pory punkty były tylko za metraż mieszkań i dochody. Teraz brana będzie pod uwagę także…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 48/2017 z 05.12.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.