•  
      Fot. Pixabay
16.12.2019

Słodycze pod choinką? Najpierw zapytaj rodziców

– Nie chcemy, żeby nasze dzieci jadły za dużo słodyczy, ale babcie i ciocie ciągle im je dają. Ignorują, kiedy prosimy, by się ograniczyły – mówią niektórzy rodzice. - Co? Ograniczacie słodycze? Odbieracie dzieciom przyjemność i dzieciństwo – słyszą w odpowiedzi.

Zbliżają się święta i praktycznie do każdego prezentu dla dzieci dorzuca się coś słodkiego. – Wyeliminowałam słodycze z diety moich dzieci i konsekwentnie staram się tego trzymać. Problem polega na tym, że babcie, dziadki, ciotki, wujki tego kompletnie nie rozumieją. Tłumaczę,…


Artykuł ukazał się w GWARKU 50/2019 z 17.12.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.