•  Pułkownik Gąstał był gościem salezjańskiej młodzieży
     Pułkownik Gąstał był gościem salezjańskiej młodzieży
15.01.2020

Były dowódca jednostki GROM u salezjanów

W Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Tarnowskich Górach odbyło się spotkanie z pułkownikiem Piotrem Gąstałem, który w latach 2011-2016 dowodził elitarną jednostką specjalną GROM. Gość SOSW jest także wybitnym ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa i walki z terroryzmem.

Doradzał najwyższym władzom Rzeczypospolitej, wykładał na wielu uczelniach. Do Tarnowskich Gór przyjechał na spotkanie z młodzieżą, tematem było, co oczywiste, bezpieczeństwo i służba w jednostce, którą dowodził.

Kto wie, że nazwa GROM, choć kojarzy się jednoznacznie z wyładowaniem atmosferycznym, to skrótowiec. Powstała z…


Artykuł ukazał się w GWARKU 2/2020 z 14.01.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.