02.07.2019

Spotkał złodzieja na złomowisku

Z jednej z radzionkowskich firm złodziej ukradł trzy aluminiowe burty samochodowe, warte ok. 3 tys. zł.

Kiedy właściciel zorientował się, że został okradziony, postanowił sprawdzić pobliskie złomowiska, podejrzewając, że tam złodziej będzie chciał sprzedać łup. Miał nosa - przy jednym z nich, spotkał mężczyznę, który niósł jedną ze skradzionych burt. Od razu zawiadomił policję.

38-letni mieszkaniec powiatu tarnogórskiego przyznał się do kradzieży. 1 lipca usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.