• Dawni absolwenci "Gastronomika" ze swoimi nauczycielkami (siedzą od lewej): Wenatą Grędą, Elżbietą Hangiel, Barbarą Zarębą, Marią Kornacką i Władysławą Strugacz.  
    Dawni absolwenci "Gastronomika" ze swoimi nauczycielkami (siedzą od lewej): Wenatą Grędą, Elżbietą Hangiel, Barbarą Zarębą, Marią Kornacką i Władysławą Strugacz.   Fot. Dzięki uprzejmości J. Kozieł
21.06.2019

Spotkanie absolwentów Gastronomika

Absolwenci tarnogórskiego “Gastronomika”, którzy w latach 1970-73 uczęszczali do zasadniczej szkoły zawodowej, a od 1973 do 1976 r. do technikum spotkania koleżeńskie mają aż trzy razy do roku. W czerwcu zebrali się już po raz osiemnasty.

– Spotykamy się z inspiracji koleżanki Marii Kupki-Michalik. Co spotkanie jest nas... więcej. Zdecydowanie przeważają panie, ale chłopaków nie było w szkole wielu. Parę koleżanek mieszka w Niemczech, jedna w Kanadzie, kilka niestety już nie żyje. Ostatnio wyjątkowo zabrakło pani…


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.