•  
      Fot. Archiwum prywatne
08.10.2019

Spotkanie Wieganda z Hermaszewskim

Franciszek Wiegand – utytułowany tarnogórski zegarmistrz - pod koniec września brał udział w III Międzynarodowym Festiwalu Zegarków i Zegarów “It`s All About Watches”, który odbył się w Łodzi.

Był przewodniczącym komisji konkursowej. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji było \\\\\\\"Watches in Space\\\\\\\" czyli prezentacja zegarków w służbie zarówno kosmonautyki jak i lotnictwa. – Festiwal odwiedził generał Mirosław Hermaszewski. Miałam okazję z nim rozmawiać i podarować mu swoją książkę. Obiecał odwiedzić moje muzeum – mówi Franciszek Wiegand.

(aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 40/2019 z 08.10.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.