•  
      Fot. KPP Lubliniec
06.06.2019

Spowodowała wypadek i straciła prawo jazdy

Do wypadku doszło 4 czerwca między Patoką a Wędziną w powiecie lublinieckim.

Z ustaleń policji wynika, że 21-letnia mieszkanka powiatu lublinieckiego jadąca audi nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z suzuki, za kierownicą którego siedziała 65-latka ze Świętochłowic.

Kobieta jadąca suzuki z obrażeniami ciała trafiła do szpitala w Oleśnie. Sprawczyni wypadku za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym już straciła prawo jazdy, a dodatkowo czeka ją rozprawa sądowa. (esp)

Jeżeli jesteście świadkami wypadku, kolizji czy innego zdarzenia, zrobiliście zdjęcia albo macie nagranie z kamery samochodowej, prosimy o przesłanie tych materiałów na gwarek@gwarek com.pl albo przez FB, wraz ze zgoda na publikację.


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.