•  Championki zdobyły srebrny medal.
     Championki zdobyły srebrny medal. Fot. Archiwum klubu
07.05.2019

Srebro Championa

Zawodniczki Championa Lasowice zdobyły srebrny medal na finałowych zawodach Drużynowych Biegów Przełajowych roczników 2003-2005 i zostały wicemistrzyniami kraju.

Zawody odbyły się 26 kwietnia w Kamionie. Dziewczyny reprezentowały Szkołę Podstawową nr 5 w Tarnowskich Górach. W skład drużyny weszły: Dagmara Stępień, Natalia Gołębiewska, Alicja Gołębiewska, Roksana Plaminiak, Anna Walicka oraz Julia Duda. Mimo trudnych warunków – piaszczystej trasy i 28 stopni Celsjusza, wywalczyły II miejsce.

(aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.