•  
      Fot. Archiwum czytelnika
28.06.2019

Sąsiedzi się skarżą. Będą kontrole

Truje sąsiadów, czy to sąsiedzi utrudniają działalność firmy? Chodzi o malarnię proszkową w Radzionkowie. Będzie kontrolowana przez magistrat i inspektorów ochrony środowiska.

– Dostałem alarmująca wiadomość, że przy moim domu w lakierni proszkowej Max Lack przy ul. Księżogórskiej w Radzionkowie nie stosuje się żadnych filtrów. Szkodliwe substancje trafiają do otoczenia – powietrza i gleby, osadzają się na owocach, a także w płucach okolicznych…


Artykuł ukazał się w GWARKU 26/2019 z 02.07.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.