•  Stacja benzynowa budowana jest w miejscu wyburzonego baru zwanego Zbójem.
     Stacja benzynowa budowana jest w miejscu wyburzonego baru zwanego Zbójem. Fot. Jacek Tarski
10.11.2018

Stacja po Zbóju. Opór tylko w internecie

Na skrzyżowaniu ul. Janasa i Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach – Starych Tarnowicach powstaje stacja benzynowa. Jednym odpowiada, a inni obawiają się o bezpieczeństwo pieszych, o to, że wzrośnie ruch, że będzie śmierdzieć benzyną i nie pasuje do krajobrazu.

Stacja benzynowa budowana jest w miejscu wyburzonego baru zwanego Zbójem. Sąsiedztwo przyszłej stacji to blaszany pawilon handlowo-usługowy, dwa domy i budynek z lokalami usługowymi po przeciwnej stronie ulicy, dalej jest kościół i to wszystko. Na facebookowym…


Artykuł ukazał się w GWARKU 45/2018 z 13.11.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.