• Jedno urządzenie postawiono w parku w Jędrysku, gdzie łączą się szlaki rowerowe i przyrodniczo-dydaktyczne.
    Jedno urządzenie postawiono w parku w Jędrysku, gdzie łączą się szlaki rowerowe i przyrodniczo-dydaktyczne. Fot. Jarosław Myśliwski
17.04.2016

Stacje dla cyklistów

W Kaletach zamontowano w ubiegłym tygodniu dwie samoobsługowe stacje naprawy rowerów. Są w nich pompki, zestawy kluczy, wkrętaków i łyżki do opon.

Jedno urządzenie postawiono w parku w Jędrysku, gdzie łączą się szlaki rowerowe i przyrodniczo-dydaktyczne, którymi można dotrzeć m.in do Tarnowskich Gór i Miasteczka Śląskiego. Druga stacja naprawy stoi w Zielonej, obok rzeźby kuźnika. Tutaj latem działa wypożyczalnia rowerów. 

Stacje to kolejny element sukcesywnie budowanej w Kaletach infrastruktury sprzyjającej rowerzystom. Wcześniej wytyczono sieć ścieżek, wydano mapę i film promujący "Leśną Rajzę". (mir)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.