•  Ślizgawicę na ul. Wyszyńskiego zlikwidowano po ponad dwóch godzinach. To czas zgodny ze standardem, choć kierowcy mają na ten temat swoje, niekoniecznie takie samo zdanie.
     Ślizgawicę na ul. Wyszyńskiego zlikwidowano po ponad dwóch godzinach. To czas zgodny ze standardem, choć kierowcy mają na ten temat swoje, niekoniecznie takie samo zdanie. Fot. Jacek Tarski
03.02.2018

Standardy i szara rzeczywistość na drogach

Zima zawsze zaskakuje drogowców. Można powiedzieć, że zima to najlepsze “urządzenie” do weryfikacji obowiązujących standardów utrzymania dróg.

Wszyscy użytkownicy dróg zadają sobie pytanie, dlaczego tak jest? Ile razy spadnie śnieg i ściśnie mróz, tyle razy, przynajmniej na parę godzin, drogi zamieniają się w lodowisko. Nie inaczej było podczas ostatniego "ataku" zimy. Wystarczyło, że słupek…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2018 z 06.02.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.