•  
      Fot. Jacek Tarski
20.08.2019

Stare Tarnowice na topie, Sowice w ogonie. Gdzie się buduje?

Modne są Stare Tarnowice i Śródmieście-Centrum. Do czołówki pomału doszlusowują też Opatowice. Na przeciwległym biegunie są Sowice i Osada Jana. Co decyduje o tym, że w jednych dzielnicach inwestorzy chcą budować, a w innych nie?

Tarnowskie Góry stały się modne i popularne jako miejsce do zamieszkania. Patrząc obiektywnie, nie ma w tym niczego dziwnego. Miasto jest jeszcze w granicach aglomeracji, ale już na jej uboczu, leży przy głównych szlakach komunikacyjnych, a jednocześnie jest tu sporo zieleni…


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.