•  Dziewczęta z II LO Im. Staszica mają powody do radości.
     Dziewczęta z II LO Im. Staszica mają powody do radości. Fot. Krzysztof Garczarczyk
22.01.2019

Staszic najlepszy pod siatką

II LO im. S. Staszica w Tarnowskich Górach wygrało powiatową Licealiadę w siatkówce dziewcząt. 22 stycznia podopieczne Iwony Tarnowskiej w meczu o pierwsze miejsce pewnie pokonały rówieśniczki z I LO im. St. Sempołowskiej 2:0 (25-12, 25-14).

Trzecia lokata w powiecie tarnogórskim przypadła siatkarkom Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych, które w spotkaniu decydującym o miejscu na podium pokonały 2:0 (25:21, 25:22) Centrum Edukacji Ekonomiczno-Handlowej. – Do rywalizacji na szczeblu powiatu przystąpiło 10 szkół. Cztery najlepsze drużyny szkolne eliminacji wystartowały w fazie finałowej – informuje Dariusz Mroczek, nauczyciel wychowania fizycznego w II LO im. Staszica, organizator zawodów. Zwycięska drużyna Staszica grała w składzie: Gosia Machura, Oliwia Żółkiewicz, Julia Stachowiak, Martyna Czubak, Alicja Wylężek, Olga Kozera, Klaudia Czyżewska, Aleksandra Serafin, Julia Maniura, Marta Szydło, Agata Kolczok, Anna Kępińska, Natalia Niżnik.(K)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.