•  Pożar w Kalinie.
     Pożar w Kalinie. Zdjęcia: OSP Lisów, Lubliniec 998
17.06.2019

Stodoła doszczętnie spłonęła

Wczoraj wieczorem, 16 czerwca strażacy gasili pożar stodoły w Kalinie w powiecie lublinieckim. Dziś rano – w mieszkaniu na IV piętrze w Lublińcu.

Kiedy strażacy przyjechali do Kaliny, stodoła była już cała objęta pożarem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Stodoła była przeznaczona do rozbiórki. Przypuszczalna przyczyna pożaru to zaprószenie ognia przez nieustaloną osobę.

Dziś rano przyjęto też zgłoszenie o pożarze w mieszkaniu na IV piętrze w jednym z lublinieckich bloków. Na razie wiadomo, że zapalił się bojler. Tu też nie ma poszkodowanych. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.