•  Piekarzanin w Szanghaju.
     Piekarzanin w Szanghaju. Fot. Archiwum A. Musioła
03.02.2019

Stopem z Piekar na Woodstock. Przez Hongkong

Przygotowywał się do matury, a jednocześnie wyrabiał wizy, odhaczał szczepienia, kompletował sprzęt. Artur Musioł z Piekar Śląskich zdał egzamin dojrzałości i ruszył do Hongkongu. W większości podróżował stopem. W tym karawanem. Potem przesiadka na samolot do Londynu. A stamtąd stopem na festiwal Woodstock w Kostrzynie nad Odrą.

– Z moim kompanem Krzysiem chcieliśmy zrobić coś ekstra z okazji długich wakacji po maturze i zapadła decyzja o kupieniu biletu lotniczego z Hongkongu do Londynu – wspomina piekarzanin. To jednak był "normalny" etap podróży. Maturzyści pozostałą część trasy pokonali bowiem…


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2019 z 05.02.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.