09.11.2017

Strażacy na ściance wspinaczkowej [FILM]

Na ściance wspinaczkowej w tarnogórskiej hali sportowej zorganizowano dziś III Otwarte Mistrzostwa Śląska Strażaków we wspinaczce sportowej o Puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego.

Wśród 30 uczestników z 15 strażackich jednostek było kilku reprezentantów naszego regionu - z Komendy Powiatowej PSP w Tarnowskich Górach i z OSP Repty Śląskie. Na filmie wspina się Jakub Bednarz, najmłodszy uczestnik zawodów. To jeden z przedstawicieli OSP Repty Śląskie, obok Joanny Kupidło i Aleksandra Kadłubka. - Staramy się zachęcić także innych członków OSP do wspinaczki i w ogóle do aktywności fizycznej - powiedziała nam Joanna Kupidło, jedyna kobieta wśród uczestników imprezy.

(esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.