•  Najpierw pomagano motorowerzyście, potem kobiecie, która zemdlała w kościele.
     Najpierw pomagano motorowerzyście, potem kobiecie, która zemdlała w kościele. Zdjęcia: OSP Żyglinek
06.07.2018

Stracił panowanie nad motorowerem

Dziś, 6 lipca ok. godz. 9 w centrum Miasteczka Śląskiego pojawiły się dwie karetki pogotowia.

Od strony Tarnowskich Gór jechał motorowerzysta. Wszystko wskazuje na to, że zbyt szybko – w efekcie stracił panowanie nad kierownicą i upadł. Udzielono mu pierwszej pomocy.

Jednak na tym nie koniec. Jak informują druhowie z OSP Żyglinek, w czasie trwania akcji podbiegła do nich mieszkanka i poinformowała, że na mszy świętej zemdlała kobieta, upadła i ma obrażenia głowy. Na miejsce wezwano drugą karetkę pogotowia. Jak czytamy na facebookowym profilu OSP Żyglinek, kobietę przewieziono do szpitala. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.