•  – Proszę jaki dystans do siebie, jakie poczucie humoru – komentował Dariusz Niebudek, gdy w pochodzie gwarkowskim przechodziła reprezentacja Tarnogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
     – Proszę jaki dystans do siebie, jakie poczucie humoru – komentował Dariusz Niebudek, gdy w pochodzie gwarkowskim przechodziła reprezentacja Tarnogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Fot. Jarosław Myśliwski
07.10.2019

Studenckie życie na emeryturze

Wykłady też oczywiście są, ale przede wszystkim dobra zabawa w doborowym towarzystwie. I nic dziwnego, że Tarnogórski Uniwersytet Trzeciego Wieku pęka w szwach.

– Proszę jaki dystans do siebie, jakie poczucie humoru – komentował Dariusz Niebudek, gdy w pochodzie gwarkowskim przechodziła reprezentacja Tarnogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku: zespół rockowy, florystki z kwiatami w kapeluszach i duża grupa... policjantek. Jedną z nich była…


Artykuł ukazał się w GWARKU 39/2019 z 01.10.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.