•  Flawian Krawczyk zajął IV miejsce.
     Flawian Krawczyk zajął IV miejsce. Fot. Archiwum klubu
12.04.2019

Sukces Flawiana Krawczyka

Między 30 marca a 6 kwietnia w Sielpii Wielkiej odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Szachach. W rywalizacji bardzo dobrze wypadł Flawian Krawczyk, zawodnik Strzybniczanki Tarnowskie Góry.

Zawody mają rangę mistrzostw Polski. Flawian wystąpił w grupie wiekowej do lat 12, gdzie podczas tygodniowego turnieju każdy z zawodników rozegrał 9 partii. Zawodnik Strzybniczanki zdobył 6,5 pkt., co pozwoliło na zajęcie wysokiego IV miejsca. Warto podkreślić, że Flawian występował jako młodszy zawodnik w swojej grupie wiekowej.

Wynikiem tym wypełnił kwalifikację do udziału w tegorocznych mistrzostwach Europy oraz świata. Uczestnictwo w zawodach było współfinansowane z dotacji Urzędu Miejskiego Tarnowskie Góry. (aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.