•  Rafał Górka z Magdaleną Gessler podczas gali.
     Rafał Górka z Magdaleną Gessler podczas gali. Fot. Archiwum R. Górki
14.04.2018

Sukces Rafała Górki

Tarnogórska Grupa Turystyczna Holidaycafe.pl została wyróżniona statuetką Sukces Roku 2018 na gali Osobowości i Sukcesy Roku.

Gala wręczenia statuetek odbyła się 7 kwietnia pod Warszawą, gdzie zjechali się aktorzy, sportowcy, przedsiębiorcy i celebryci. Dość powiedzieć, że wśród laureatów znaleźli się m.in. Otylia Jędrzejczak, Katarzyna Figura, Piotr Kupicha czy Beata Tadla. Imprezę od siedmiu…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 16/2018 z 17.04.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.