•  Wiktor Leszczyński z trenerem Alojzym Gackim,
     Wiktor Leszczyński z trenerem Alojzym Gackim, Fot. Archiwum klubu
06.07.2018

Sukces Wiktora

Duży sukces odniósł zawodnik UKS Świerklaniec Wiktor Leszczyński na Mistrzostwach Europy w kajakarstwie, które na przełomie czerwca i lipca odbyły się we Włoszech. Startował w czwórce kajakowej na 500 m, która zajęła V miejsce.

– Do medalu zabrakło pół sekundy, bo stawka była tak wyrównana, że II miejsce zajęły ex aequo dwie drużyny. To spory sukces Wiktora, który już teraz rywalizuje z zawodnikami z całej Europy starszymi o dwa lata. Ma dopiero 16 lat. Cieszy mnie jego postawa i postępy. Po raz pierwszy w mojej pracy spotykam zawodnika w tak młodym wieku z takimi osiągnięciami. Wysoka lokata we Włoszech to dobra perspektywa przed lipcowymi mistrzostwami świata juniorów w bułgarskim Plovdiv – mówi trener Alojzy Gacki.

(aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 27/2018 z 10.07.2018

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.