•  Wiele pań chętnie odsprzedałoby swoją dawną suknię ślubną, ale okazuje się, że w internecie nie jest to zbyt chodliwy towar.
     Wiele pań chętnie odsprzedałoby swoją dawną suknię ślubną, ale okazuje się, że w internecie nie jest to zbyt chodliwy towar. Fot. Agnieszka Reczkin
03.03.2019

Suknię ślubną tanio sprzedam

Wymarzona, wyśniona, niekiedy warta kilka tysięcy złotych. Po ślubie smętnie wisząca w pokrowcu w kącie szafy. Właściwie nie wiadomo, co z nią zrobić. Trzymać nie bardzo jest po co, a sprzedać trudno.

Kiedyś używane suknie ślubne odnosiło się często do komisów. Dziś komisy spotyka się rzadko, poza tym pieniądze można otrzymać dopiero po sprzedaży sukni. Z reguły trwa to długo, a gwarancji, że ktoś ją nabędzie, nie ma. W dodatku…


Artykuł ukazał się w GWARKU 10./2019 z 05.03.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.