04.07.2018

Sumy i sumki, absurd i ziapa

Mam wrażenie, bardzo zresztą jasne, a nawet graniczące z pewnością, że majestat Rzeczypospolitej chce mnie, jakby to powiedzieć, oskubać. Określenie to może nie oddaje tego, co ów majestat naprawdę chce mi zrobić, ale dałem słowo, że nieprzyzwoitych słów używał nie będę.

A chodzi w tym skubaniu o opłaty za spadającą z nieba wodę, w jakimkolwiek stanie skupienia by się nie znajdowała. Rzecz ponoć w tym, że wodę tę trzeba oczyszczać, co kosztuje, stąd też opłaty. Te zresztą były…


Artykuł ukazał się w GWARKU 26/2018 z 03.07.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.