16.08.2019

Superzwierzaki w obiektywie. Głosujemy

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w naszym wakacyjnym konkursie Superzwierzaki w obiektywie. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy wszystkie fotografie, które spełniły warunki regulaminu. Można je oglądać w trzech galeriach.

W kolejnym etapie konkursu internauci będą wybierać swoich faworytów. Aby oddać głos należy polubić wybrane zdjęcie. Fotografie zostaną jutro opublikowane na naszym profilu na Facebooku. Głosowanie potrwa od soboty, 17 sierpnia, do południa 21 sierpnia. Uwaga, do punktacji liczą się tylko polubienia.

Do kolejnego etapu konkursie przejdzie 10 fotografii, które uzyskają najwięcej polubień. 

Nagrodami w konkursie są bony na zakupy w sklepie HUNTER Polska - sponsora konkursu - mieszczącego się przy ul. Janasa 31 w Tarnowskich Górach. Wartość bonów to 200, 150 i 100 złotych. (red.) 

Superzwierzaki - galeria I

Superzwierzaki - galeria II

Superzwierzaki - galeria III


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.