29.07.2017

Sympatyczni wywrotowcy

Mieczysław wypoczywa. Groził, groził, ostrzegał, że wyjedzie i zostawi samego, aż wreszcie pojechał. Fakt pozostaje faktem, że go nie ma, a więc mam więcej miejsca i mogę się, jak to mówią, wyszaleć.

Ostatnich kilkanaście dni było w Tarnowskich Górach szczególnie ważnych. To dlatego, że dosyć niemrawi dotąd mieszkańcy, w akcie obywatelskiej niezgody na sobiepaństwo PiS-owskiej władzy, wyszli na ulicę pod tarnogórski sąd, by tam pokazać swój stosunek do wprowadzanych na…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 30 z 01.08.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.