•  2,5 miesięczna suczka była zziębnięta i przeziębiona.
     2,5 miesięczna suczka była zziębnięta i przeziębiona. Fot. Archiwum TOZ
02.02.2019

Szczeniak to kiepski pomysł na prezent

Do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami trafiło zgłoszenie z jednej z miejscowości w gminie Ożarowice. 2,5-miesięczny szczeniak miał przebywać cały dzień na dworze, na mrozie.

"Nasza inspektor pojechała na miejsce. Informacje się potwierdziły. Maleństwo było świątecznym prezentem, ale po świętach czas wrócić do pracy i piesek wylądował na podwórku" – czytamy na facebookowym profilu bytomskiego oddziału TOZ. Problem tkwił w tym, że suczka sikała w domu.…


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2019 z 05.02.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.