•  Poszukiwania trwały kilka godzin.
     Poszukiwania trwały kilka godzin. Fot. Archiwum policji
04.04.2018

Szczęśliwy finał poszukiwań 73-latki

Wczoraj przez kilka godzin trwały poszukiwania 73-letniej kobiety z Tarnowskich Gór, która rano wyszła z domu i nie wróciła. Udało się ją odnaleźć ok. godz. 22 w Bytomiu.

Zaginięcie zgłosili bliscy kobiety, zaniepokojeni kilkugodzinną nieobecnością chorej matki. Kobieta nie miała telefonu komórkowego. W poszukiwania oprócz policji włączyła się straż pożarna oraz druhowie z OSP. W mediach społecznościowych udostępniono ogłoszenie ze zdjęciem kobiety. Do poszukiwań włączyła się również prasa.

Około godz. 22 bytomscy policjanci otrzymali telefon od osoby postronnej, z wiadomością o dziwnie zachowującej się kobiecie na ul. Strzelców Bytomskich w Bytomiu, w okolicy salonu samochodowego. Na miejscu okazało się, że to zaginiona tarnogórzanka. Nie miała żadnych obrażeń, cała i zdrowa trafiła pod opiekę rodziny. (aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.