•  Reprezentanci tarnogórskiej komendy policji.
     Reprezentanci tarnogórskiej komendy policji. Zdjęcia: Archiwum policji
11.09.2018

Szef tarnogórskich dzielnicowych na podium

Kierownik rewiru dzielnicowych w tarnogórskiej komendzie policji, asp. szt. Radosław Lipiński zajął II miejsce w wojewódzkich eliminacjach XI Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. Pokonał 53 konkurentów.

W zawodach oprócz asp. szt. Lipińskiego startowali też dzielnicowi: mł. asp. Damian Konieczny i sierż. szt. Michał Paruzel. Była rywalizacja na strzelnicy i scenki symulujące przyjęcie interesanta. Do tego był test z ogólnej wiedzy policyjnej.

Piekarską komendę policji reprezentowali dzielnicowi st. sierż. Adam Paliga (6. miejsce) i st. sierż. Łukasz Zwoliński (8. miejsce) oraz ich szef asp. szt. Krzysztof Góra (12 miejsce). (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.