•   - Jeśli nie dostosujemy bloku operacyjnego i centralnej sterylizatorni do przepisów, szpital może przestać istnieć - twierdzi prezes Paprotna.
      - Jeśli nie dostosujemy bloku operacyjnego i centralnej sterylizatorni do przepisów, szpital może przestać istnieć - twierdzi prezes Paprotna. Fot. Elżbieta Kulińska
03.04.2018

Szpitalowi powiatowemu grozi zamknięcie

Szpital powiatowy za trzy lata może zostać zamknięty, bo nie dostosowano go do obowiązujących przepisów. Datą graniczną jest koniec 2020 roku. Władze powiatu dowiedziały się o tym kilka dni temu i nie kryły zaskoczenia.

W Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym im. B. Hagera w Tarnowskich Górach przeprowadzono kontrolę. Kontrolerzy śląskiego inspektoratu sanitarnego w Katowicach zwrócili uwagę na blok operacyjny i centralną sterylizatornię. W piątek, 23 marca, szefowa szpitala otrzymała protokół z kontroli. A w…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 14/2018 z 03.04.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.