• 14.10.2017

  Sztafetowy maraton na Księżej Górze

  14 października na radzionkowskiej Księżej Górze odbył się Sztafetowy Maraton Miast i Gmin. W trzeciej edycji biegu wzięły udział 93 pięcioosobowe drużyny.

  Impreza przygotowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzionkowie wyróżnia się nie tylko pomysłem, ale też doskonałą irganizacją i świetną atmosferą, którą zapewniają biegacze i kibice. Najsilniejszą reprezentacją byli gospodarze z Radzionkowa. Grupa biegowa Cidry Lotajom wystawiała aż 12 ekip, ale nie brakowało zespołów m.in. z Tarnowskich Gór, Kalet, Świerklańca, Piekar Śląskich i Bytomia. Mocno wyróżniała się grupa Lecymy Durś z Piekar Śląskich, także ze względu na głośnych kibiców, którzy wszystkim zawodnikom zapewniali gorący doping. Z kolei kobiece zespoły m.in. świerklanieckie Ufoki zadbały o biegowe kreacje. W sztafecie pobiegł również burmistrz Radzionkowa Gabriel Tobor. (aj)


  komentarze
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.