•  W czasie mszy świętej w kościele MB Królowej Wszechświata poświęcono szkolny sztandar.
     W czasie mszy świętej w kościele MB Królowej Wszechświata poświęcono szkolny sztandar. Fot. Krzysztof Garczarczyk
25.05.2019

Sztandar na 120-lecie szkoły w Pniowcu

Msza święta z poświęceniem sztandaru, przemarsz na plac szkolny w towarzystwie orkiestry dętej, uroczysta akademia, zwiedzanie budynku i okolicznościowej wystawy. 24 maja społeczność SP nr 16 i ZSP nr 2 w Tarnowskich Górach-Pniowcu, świętowała 120-lecie wybudowania pniowieckiej szkoły.

Na uroczystości przybyło wiele mieszkańców Pniowca i zacnych gości, niektórzy z bardzo daleka, nawet z Warszawy, których ciepło witała Gabriela Lebek, dyrektor ZSP nr 2. Były przemówienia, życzenia, podziękowania, kwiaty i prezenty. Burmistrz Arkadiusz Czech przypomniał sentencję Winstona Churchilla "mądry uczy się stale, głupi wcale", wyrażając…


Artykuł ukazał się w GWARKU 21/2019 z 28.05.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.