•  ​Jak poradzić sobie z problemami z parkowaniem w centrum Tarnowskich Gór?
     ​Jak poradzić sobie z problemami z parkowaniem w centrum Tarnowskich Gór? Archiwum Gwarka
31.05.2018

Szybko lepiej nie będzie

- Mamy wyniki twardych badań, z których wynika, że ruch pieszy generuje życie w centrum miasta - stwierdził dr Bartosz Mazur. Co z tego wynika dla zakorkowanego śródmieścia Tarnowskich Gór?

Jak poradzić sobie z problemami z parkowaniem w centrum Tarnowskich Gór? Próbowano o tym rozmawiać w ubiegłym tygodniu w TCK. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu Miasta Idei. W czasie warsztatów, w których wzięła udział głównie młodzież,…


Artykuł ukazał się w GWARKU 21/2018 z 29.05.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.