•  Tęsknota za tatą. Które dziecko zawodowego kierowcy jej nie zaznało?
     Tęsknota za tatą. Które dziecko zawodowego kierowcy jej nie zaznało? Zdjęcia: Archiwum K. Miki
05.08.2018

Tachograf pod obwolutą

Rozłąka z rodziną, trudy życia w ciągłej podróży i na małej przestrzeni. “I mój tata też” – to publikacja, a zarazem praca magisterska Kamili Miki poświęcona pracy i życiu kierowców ciężarówek. W czerwcu obroniła ją na piątkę w katowickim “Rondzie Sztuki”. Ale przede wszystkim to wspomnienie dedykowane jej tacie, który był zawodowym kierowcą.

– Od początku wiedziałam, że moja praca magisterska będzie rodzajem pamiątki, ale i opowieścią o tym, jak wygląda życie kierowców ciężarówek. Tym zajmuje się mój brat, a wcześniej tata i to chciałam pokazać – tłumaczy Kamila Mika. Jej…


Artykuł ukazał się w GWARKU 31/2018 z 07.08.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.