•  Karina Bronder i Krystian Chmielorz wyruszają w podróż do Portugalii, by tańcząc rock and rolla na rynkach miast promować grupę Rock Time i Kalety.
     Karina Bronder i Krystian Chmielorz wyruszają w podróż do Portugalii, by tańcząc rock and rolla na rynkach miast promować grupę Rock Time i Kalety. Fot. Archiwum Rock Time
11.07.2018

Tańcząc przez Europę

– Zawsze marzyłem o podróży przez Europę bez wcześniejszych planów, po prostu dokąd oczy poniosą – mówi Krystian Chmielorz. – Zaproponowałem połączenie tego z tańczeniem rock and roll`a i promowaniem w ten sposób naszej grupy i Kalet – dodaje Tadeusz Tarnowski prowadzący Rock Time w Miejskim Domu Kultury w Kaletach.

Wszystko jest już gotowe: odpowiedni głośnik, z którego popłynie rockandrollowa muzyka, oklejony w logo grupy i miasta turan z przygotowanym z tyłu miejscem do spania itd. – Niełatwo było znaleźć partnerkę na taką podróż. Facet wykąpie się na…


Artykuł ukazał się w GWARKU 27/2018 z 10.07.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.