•  
      Fot. Archiwum policji
10.01.2018

Tak pijany, że nie wiedział, gdzie jest

Prawie 3 promile alkoholu miał 19-latek, który w środku nocy został zatrzymany przez tarnogórskich policjantów. Nastolatek ledwo trzymał się na nogach. Miał trafić do izby wytrzeźwień, trafił do aresztu. W poniedziałek usłyszał zarzuty.

Tuż przed północą policjanci przyjęli zgłoszenie, że obok wiaduktu na ul. Nakielskiej w Tarnowskich Górach znajduje się pijany mężczyzna. Kiedy patrol przyjechał na miejsce, okazało się, że 19-latek jest tak otumaniony alkoholem, że nawet nie wie, gdzie się znajduje.

Chłopak został przeszukany i okazało się, że w kieszeni ma marihuanę, dlatego pijany zamiast do izby wytrzeźwień został osadzony w policyjnym areszcie. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do roku pozbawienia wolności. (e)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.