•   Kilka stanowisk kasowych zostało zebranych w jednym miejscu, w formie "wyspy".
      Kilka stanowisk kasowych zostało zebranych w jednym miejscu, w formie "wyspy". Fot. Jarosław Myśliwski
28.02.2018

Tak wygląda wyremontowany hol Parku Wodnego

Kończy się przerwa technologiczna i od jutra (1 marca) klienci będą mogli korzystać z Parku Wodnego w Tarnowskich Górach. Wyremontowany został także hol, kilka stanowisk kasowych zostało zebranych w jednym miejscu, w formie “wyspy”.

Od jutra będzie też wprowadzana tzw. strefa suchego buta. Co do estetyki, na obsadzenie czekają jeszcze donice, kwiaty zostaną posadzone, gdy zrobi się cieplej.

Park Wodny będzie czynny dla klientów, ale remont trwa nadal. Do 11 marca remontowana będzie szatnia grupowa. Po jej oddaniu, od 12 marca zostanie wprowadzony nowy system informatyczny i szafki z zamkami na czipy. Potem rozpocznie się remont szatni ogólnej, który potrwa do 7 kwietnia.

Bez zmian będą czynne siłownia i sauny. Ze względu na przerwę technologiczną, bilety papierowe z datą ważności do 28 lutego automatycznie będą przedłużane do 31 marca. (mir)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.