•  Dawid Jaruszewski i Wiktoria Kainka.
     Dawid Jaruszewski i Wiktoria Kainka. Archiwum Mistrala
07.12.2017

Taneczny sukces Dawida i Wiktorii

2 grudnia na I Otwartych Mistrzostwach Ziemi Śląskiej w Oleśnie świetnie wypadli reprezentanci Szkoły Tańca Mistral z Tarnowskich Gór. Dawid Jaruszewski i Wiktoria Kainka zdobyli I miejsce w tańcach standardowych.

Warto zaznaczyć, że para tańczy ze sobą krótko, ponad miesiąc i był to ich pierwszy wspólny występ. Startowali w kategorii powyżej 15 lat, klasa C. – Ten sukces bardzo dobrze rokuje na przyszłość, zwłaszcza, że będą ubiegać się o klasę B. Oboje tańczą już od kilku lat. Dawid to wychowanek Mistrala, a Wiktoria zaprzyjaźnionej z nami szkoły. On ma 19 lat i jest studentem pierwszego roku prawa w Opolu, jego partnerka ma 17 lat i oprócz zamiłowania do tańca pięknie śpiewa – mówi Aleksandra Karpińska z Mistrala.

(aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 49/2017 z 12.12.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.