11.04.2019

Tarnogórski półmaraton odwołany

Czwarta edycja tarnogórskiego półmaratonu została odwołana. Jak informują organizatorzy powodem jest zbyt mało zapisanych chętnych i brak zainteresowania ze strony sponsorów.

Półmaraton i towarzyszący mu bieg na 10 km oraz marsz nordic walking miał odbyć się 3 maja. W tym czasie w okolicy nie brak innych imprez biegowych co mogło mieć wpływ na słabą frekwencję. "Dołożymy wszelkich starań aby wpłacone przez was pieniądze dotarły jak najszybciej na konta" – zapowiadają organizatorzy.

(aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.