02.07.2018

Tarnogórzanie mają płacić za deszczówkę

Mieszkańcy Tarnowskich Gór będą płacić za wodę, która… spada z nieba. Za trzy miesiące dotrą do nich rachunki za deszcz i stopiony śnieg. To nie żart. Tarnogórskie wodociągi już teraz wysyłają mieszkańcom pisma z prośbą o pomiar powierzchni dachu i brukowanych podwórek, od czego zależy wysokość opłat.

Ile będziemy płacić zależy m.in. od tego, ile osób zadeklaruje, że odprowadza deszczówkę do kanalizacji. Nie zapłacą bowiem np. ci, którzy wodę z dachu odprowadzają do własnych zbiorników lub rozprowadzają po posesji. Nie zapłacą również ci, których działka nie…


Artykuł ukazał się w GWARKU 26/2018 z 03.07.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.