•  Damian Dawid Nowak.
     Damian Dawid Nowak. Fot. Barbara Wierszyłło
20.11.2018

Tarnogórzanin nagrodzony za książkę

Książka “Inaczej niż w lustrze” została wyróżniona Nagrodą Międzynarodowego Listopada Poetyckiego 2018. Jej autorem jest tarnogórzanin Damian Dawid Nowak.

Nagrodę przyznano w kategorii książka roku. Spotkania z Damianem Dawidem Nowakiem odbyły się niedawno m.in. w Galerii Sztuki "Inny Śląsk" w Tarnowskich Górach i OK "Andaluzja" w Brzozowicach-Kamieniu. Autor nagrodzonej książki urodził się w 1989 roku w Tarnowskich Górach. Jest absolwentem I LO im. S. Sempołowskiej. Obecnie mieszka w Warszawie. Pisze wiersze i prozę. Jest autorem czterech książek poetyckich: "Nieistotne", "Pożegnania", "Wczesne dojrzewanie", "Inaczej niż w lustrze". (esp)


Artykuł ukazał się w GWARKU 46/2018 z 20.11.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.