•  
      Fot. Archiwum policji
14.02.2020

Tarnogórzanka okradała sklep w Zbrosławicach

Dzielnicowi zatrzymali 57-letnią tarnogórzankę, która wielokrotnie okradała supermarket w Zbrosławicach.

Tarnogórzanka co dwa - trzy dni kradła w supermarkecie artykuły spożywcze, środki czystości i kosmetyki. W sklepowym wózku miała rzeczy, za które płaciła, te droższe chowała do torebki i wynosiła. W końcu proceder zauważył pracownik ochrony i powiadomił policjantów o kradzieży towarów wartych prawie 200 zł.

Dzielnicowi przejrzeli nagrania z kamer monitoringu i ustalili, że tarnogórzanka okradała sklep już od 3 tygodni. 14 lutego kobieta usłyszała zarzuty kradzieży, grozi jej kara do 5 lat więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.