13.02.2018

Tarnogórzanka trafiła do szpitala

13 lutego około godz. 8 na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Sienkiewicza w Tarnowskich Górach doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jedna osoba została odwieziona do szpitala.

Według ustaleń policji wypadek spowodował kierowca dacii sandero. 68-letni tarnogórzanin jadący ul. Sienkiewicza skręcał w ul. Kościuszki. Z przeciwka ul. Sienkiewicza w kierunku ronda jechała tarnogórzanka prowadząca fiata seicento. Dacia zajechała drogę fiatowi i wówczas doszło do zderzenia. - 43-latka skarżyła się na bóle w klatce piersiowej i kręgosłupa, została odwieziona do szpitala w Tarnowskich Górach - informuje mł. asp. Damian Ciecierski, rzecznik prasowy policji. (mir)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.