•  – Wiem, że wiek, choroba i wiele innych problemów, które stają na mojej drodze nie są wstanie mnie powstrzymać przed realizacją marzeń – mówi Katarzyna Kowalik.
     – Wiem, że wiek, choroba i wiele innych problemów, które stają na mojej drodze nie są wstanie mnie powstrzymać przed realizacją marzeń – mówi Katarzyna Kowalik. Fot. Archiwum prywatne
15.05.2018

Tarnogórzanka została mistrzynią Europy bikini fitness

Katarzyna Kowalik, która ma na koncie medale w trójboju siłowym i wyciskaniu sztangi, udowodniła, ze nie ma rzeczy niemożliwych. Sportem zajęła się po ciężkiej chorobie, a po mistrzostwo sięgnęła w wieku 47 lat. 6 maja została mistrzynią Europy bikini fitness w kategorii 45 plus.

– Często byłam i bywam najstarsza: w pracy, na kursach czy na zawodach. Początkowo było to dla mnie trudne. Dziś wiek nie jest dla mnie żadnym problemem. Dużo przeszłam, potrafię wiele zrozumieć i do wielu spraw jestem …

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 19/2018 z 15.05.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.