•  Okładka książki zapowiada tajemnicę.
     Okładka książki zapowiada tajemnicę. Fot. Archiwum
27.10.2019

Tarnowskie Góry fantastycznie

Nakładem wydawnictwa Ałmaz i spółki Debet ukazała się książka pt. “Tarnowskie Góry fantastycznie”. To zbiór jedenastu opowiadań różnych autorów, które połączone są ze sobą luźno za pomocą dwóch wątków.

Pierwszy wątek – akcja wszystkich toczy się w Tarnowskich Górach. Drugi, tu wyjaśnia się znaczenie słowa "fantastycznie" w tytule, to fantastyka, fabuła ma niewiele wspólnego z prawdą historyczną.

Nie jestem specjalistą od literatury fantastycznej, czy fantastyczno-naukowej. Znajomość …


Artykuł ukazał się w GWARKU 43/2019 z 29.10.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.