•  W tym roku Szachowy Turniej Miast i Gmin w Radzionkowie odbył się już po raz dziesiąty.
     W tym roku Szachowy Turniej Miast i Gmin w Radzionkowie odbył się już po raz dziesiąty. Fot. Archiwum MOSiR
17.12.2018

Tarnowskie Góry na czele

23 drużyny z województwa śląskiego uczestniczyły w X Turnieju Miast i Gmin w Szachach, który 15 grudnia rozegrano w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radzionkowie. W jubileuszowej edycji radzionkowskich zawodów najlepsze okazały się zespoły z Tarnowskich Gór i Piekar Śląskich.

Wygrała drużyna Tarnowskie Góry II, w składzie: Szymon Kupiecki, Flawian Krawczyk i Jan Plotecki, zdobywając 12 pkt. Drugie miejsce wywalczyły Piekary Śląskie I (Przemysław Ziemski, Jarosław Ziemski, Maciej Pełka) z dorobkiem 11 pkt. Trzecią lokatę zajęły Tarnowskie Góry I (Henryk Banasik, Agata Binkowska i Mateusz Lichorad) – 10 pkt. Kolejne miejsca zajęły Czerwionka-Leszczyny i Zawiercie – także po 10 pkt. Najlepszy wynik indywidualny uzyskał M. Lichorad – 7 pkt. Zawody  sprawnie prowadził i sędziował Rudolf Sobczyk, przy niezastąpionym udziale dyrektora MOSiR-u Mariana Prodlika i jego pracowników oraz pomocy technicznej Jacka Nowaka i Jarosława Kupieckiego. (K)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.